Tooted

Ostuinfo

Mustrid OÜ kodulehelt saab osta kõiki pakutavaid tooteid mugavalt ja turvaliselt. Et tooteid oleks lihtsam leida, on need paigutatud eraldi tootekataloogidesse.

Valige meeldiv toode välja ja vajutage "jäta meelde", toode liigub ostukorvi. Ostukorvi sisust saab igal hetkel ülevaate klikkides "Salvestatud tooteid" ikoonile kodulehekülje päises. Kui olete kõik soovitud esemed ostukorvi lisanud, kontrollige üle valitud tooted ja vajutage "küsi personaalset pakkumist"

Saatke meile oma andmed ja küsimused ning võtame teiega esimesel võimalusel kontakti ja väljastame arve. Maksekorraldusele märkige palun kindlasti tellimuskinnituse number!

Kõik hinnad kodulehel ja tellimuskinnituses/arvel sisaldavad käibemaksu 20%. Müüjal on õigus muuta hindu igal ajal sellest ette teatamata. Juba esitatud tellimuste hindu ei muudeta.

Kauba toimetame kätte SmartPosti või Omniva vahendusel vastavalt teie poolt tehtud valikule. Saatmine pakiautomaadi vahendusel maksab 3.-EUR.

Soovi korral saadame paki kulleriga. Selle teenuse eest tuleb tasuda kliendil meie poolt esitatud arve alusel. Lisaks on võimalik kaubale ise järele tulla.Tellimused, mille maksumus ületab 45.- EUR toimetame kohale tasuta!

Reeglina postitame tellimuse kuni 3 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, siis võtame kindlasti ühendust.Teeme omalt poolt kõik, et teie tellimus jõuaks kohale võimalikult kiiresti.Me ei  vastutada viivituste eest, mille on põhjustanud transporditeenuse pakkuja.


Küsimused ja ettepanekud

ellusallid@ellusallid.ee

Tel. +372 50 37 269

Tel: +372 50 37 269 | E-post: ellusallid@ellusallid.ee
Vehicom©